Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Stavba na černo.

Vinnou úředníka na stavebním mi pozemek , kde jsme chtěli stavět zanesl do zeleného pásma. Prý se domníval , že je to část návsy s kterou sousedí. Nezbylo nic jiného než zažádat o změnu ÚP. Čekáme 4rokem a stále nám slibují , že už to bude a nic. Úřednice mi na stavebním řekla, že si mám začít stavět na černo že v září 2011 to již bude na 100%. Co mi hrozí? Jaká výše pokuty? Ona tvrdí, že to nikdo řešit nebude. Sousedi podepsali, že se stavbou souhlasí a nemají námitky.Ale stejně co když nás někdo udá.Četla jsem ,že dodatečně vydají povolení ale mohou udělit pokutu.
Žena, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. 04.05.2011 17:53
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Jiří (neregistrovaný uživatel)
Jiří
Dobrý den,

Váš případ je skvělý důkaz toho, jak to u nás funguje a ve stavebnictví to platí dvojnásob. Jestli Vás někdo udá, můžete pokutu dostat, ale většinou to opravdu nikdo neřeší. My stavěli dům, povolení nikde vystaveno nebylo a nikdo toho nevyužil. Snad jsou ve Vaší obci občané, kteří si hledí především svého.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Přesně tak Jiří. A to jsme žádali o nápravu. Vždyť je to chyba jak hrom. Bohužel musíme prý čekat , že to urychlit nelze.A teď mi na úředě tvrdí, že možná to bude dříve, že město tam má své pozemky, které potřebuje a že by zasedalo mimořádně. Tak mi řekněte proč u nich se zasedá mimořádně jen proto že oni ty pozemky potřebují a mi že již 4 roky čekáme nikoho nezajímá!!
Jenže já se právě nikde nedočetla výše pokuty.Pokud by to byla částka do 50 000 tak to ryskneme, ale třeba 200 000 to bych nedala.
Žena, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
ja na tvojom mieste sa vykašlem na to a objednám si firmu na postavenie domu... sice neviem ako dlho by im trvalo vybavenie niečoho takého, ale my ked sme stavali dom, objednali sme si- http://www.dom-ov.sk a nestarali sa uplne o nič... všetko poriešili oni a stihli v dohodnutých termínoch.
Dom-ov.sk – Montované domy, Nízkoenergetické domy a domy na kľúč
Dom-ov.sk – Montované domy, Nízkoenergetické domy a domy na kľúč
http://www.dom-ov.sk
Dom na mieru! Prezrite si svet nízkoenergetických domov na mieru v našom port
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci