Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

sousedova kamera

Jája a Pája (neregistrovaný uživatel)
Jája a Pája
Jak se bránit - soused má na svém domě kameru, která sleduje i náš dům(okna) a pozemek. Když byl upozorněn na právo na soukromí, tak sklon kamery trochu upravil. Kamera má velký úhel možnosti sledování, tak se domníváme, že toto gesto není dostačující. Otevření oken a procházka po našem pozemku je nyní doprovázena pocitem neustálé kontroly. Jak docílit, aby si kameru "namířil" pouze na svůj dům, který si chce chránit??? Děkujeme za radu!!!
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 03.05.2011 09:57
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
J.V. (neregistrovaný uživatel)
J.V.
Dobrý den,

jestli je kamera neustále "namířená" na Váš dům i pozemek, zkuste ještě jednou upozornit souseda, že Vám to vadí. Soused buď úhel natočení kamery změní nebo Vás bude ignorovat. Pokud si myslíte, že je to opodstatněné, můžete to i v krajní nouzi řešit s policií. Hodně štěstí.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
Michael (neregistrovaný uživatel)
Michael
Dobrý den.

Nejdříve za ním zajděte a požádejte ho aby vám ukázal na videu co všude daná kamera snímá. V případě že vám to ukáže a bude snímán jen jeho pozemek, máte po starostech. V případě že snímá i váš pozeme, tak ho znova požádejte aby si ji ještě více natočil tak, aby to váš pozemek nezabíralo. V případě že odmítne, obratte se se stížností na příslušné úřady.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Já mám také kameru a sleduji společnou hranici. Můj soused je totiž úplný blázen. Otrávil mi kočky,postříkal trávník, postříkal fasádu domu,před domem vylil asi 10l vyjetého oleje, polil mi auto zaparkované před domem barvou a slovně napadl manželku když jsem nebyl doma. Jako popud k jeho jednání je patrně závist. Po instalování kamer dal teprve pokoj. Klid trval 3roky. Před vánoci mi kameru rozbil,asi 3roky přemýšlel jak na to. Mám ho nahraného, tak s tím konečně něco může dělat i policie.
Závěr: každý máme svého ,,souseda"!!!!
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci