Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Schody do novostavby

Ahoj, pořád nevíme s manželem, jaké máme vybrat do nového domečku schody, máme ho rozestavěný, ale už chce pokročit se schodištěm a nemít v podlaze jen díru. Kde vzít inspiraci?
Žena, Celkem 27 příspěvky na Poraď.cz. 18.10.2014 18:22
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Já osobně bych brala inspiraci na internetu ;) My jsme třeba dělali doma schody na půdu a využili jsme k tomu firmu empate.cz, se kterou jsme byli spokojeni, opravdu to schodiště je z tama překrásné! :) Nevím zda se můžu přidávat fotky, ale pokud se podíváš na ty jejich stránky, tak opravdu přesně takové, jak tam mají nafocené, máme doma :) Opravdu spokojenost s touhle firmou! :)
Žena, Celkem 10 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Právěže ta firma emapte.cz se velice líbí manželovi, pořád říká že jsou to opravdu odborníci a že to schodiště bude kvalitní. Já zase spíše přemýšlím nad soukromníkem, ale to se zase nezdá manželovi, že soukromníci nejsou tak precizní, kolikrát už jsme se doma o tomhle tématu pohádali :(
Žena, Celkem 27 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
To nevíš, že s manželem nemá cenu se hádat? :D Pořád má pravdu on :D ale zrovna v téhle věci bych s ní dokonce i souhlasila, protože přeci jen si myslím, že firma je preciznější než soukromník :) přeci jen to empate, ti dá i delší záruku a i kvalita je podle mne vyšší :)
Žena, Celkem 10 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
my sme si dávali robiť schody na mieru u stolára. Stolár prišiel do rozostavaného domu, pomeral, navrhol, spravil a bolo to. :) My sme však väčší problém ako schody a boli to vzpery a kovania! nikde sme nevedeli zohnať tie správne, až ked sme našli firmu http://setro.cz/ tak nam dodali to, čo sadlo ako uliate.
Setro CZ
Setro CZ
http://setro.cz/
+421 905 491 510 / +421 48 414 45 19 setro@setro.sk
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci